Poslovni forum i B2B razgovori predstavnika turističkog sektora HGK – ŽK Rijeka i PKS Privredne komore Vojvodine

Objavljeno: 30. 04. 2019. , Ažurirano: 30. 04. 2019.

Poslovni forum i B2B razgovori turističkih tvrtki, članica HGK – ŽK Rijeka i PKS Privredne komore Vojvodine održat će se u četvrtak, 9. svibnja, u ŽK Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23. Forum se organizira radi intenziviranja poslovne suradnje u području turizma te realizacije novih poslova. Na Forum su pozvani hotelijeri, turističke agencije, marine, predstavnici zdravstvenog turizma te distributeri hrane i pića.

Poslovni je forum rezultat kontakata predstavnika vojvođanskih i hrvatskih tvrtki, PKS Privredne komore Vojvodine i HGK – ŽK Rijeka, ostvarenih na 51. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu (4. – 7. listopada 2018.) te na 41. Beogradskom sajmu turizma (21. - 24. veljače 2019. godine).

Delegacija PKS Privredne komore Vojvodine dolazi u poslovni posjet Primorsko-goranskoj županiji 8. – 10. svibnja. U delegaciji i na forumu će, uz predstavnike PKS PK Vojvodine, sudjelovati predstavnici 13 vojvođanskih tvrtki iz turističkog sektora.

U sklopu trodnevnog boravka delegacije PK Vojvodine predviđeni su posjeti turističkim zajednicama Krka i Crikvenice, Vinskoj kući Pavlomir, butik-hotelu Gospoja te hotelima grupacije Amadria Park.

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati Blanku Kalokiru na tel.: 051/209 169.