Izvor: Pixabay

Posjet regionalnih američkih gospodarskih komora

Objavljeno: 22. 11. 2022.

U HGK-Županijsku komoru Rijeka, dana 30. studenog 2022. dolazi 20-ak predstavnika regionalnih američkih gospodarskih komora, većinom osoba koje obnašaju najviše funkcije u komori tj. predsjednici i direktori komora iz različitih sjevernoameričkih gradova i regija.

Na prijemu američkih kolega dočekati će ih i pozdraviti predsjednik HGK-ŽK Rijeka, Heri Bezić, sa svojim suradnicima. Ovo druženje je od izuzetnog značaja za HGK- ŽK Rijeka obzirom da su članovi US chambersa pokretači ekonomskog prosperiteta i podizanja kvalitete življenja u svojim gradovima i regijama.