Izvor: www.relaxadria.com

Pokroviteljstvo i nastup ŽK Rijeka na sajmu RelaxAdria 2019.

Objavljeno: 11. 03. 2019. , Ažurirano: 14. 03. 2019.

U sportskoj dvorani Marina Cvetkovića u Opatiji, od 14 do 16. ožujka održava se sajam bazena, sauna i outdoor-namještaja RelaxAdria. Sajam će i ove godine u Opatiju dovesti vodeće dobavljače bazenske opreme i bazena, opreme za wellness, fitness-centre u turističkim objektima, opreme za plaže, outdoor-namještaja i opreme te svih alata, materijala i usluga za uređenje okoliša, a Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka pokrovitelj je sajma.

S boutique-konceptom sajma, izlagački program namijenjen je poduzetnicima u turizmu: hotelijerima, iznajmljivačima obiteljskog smještaja, vlasnicima vila i pansiona, koncesionarima plaža, arhitektima i dizajnerima, no i svima ostalima koji razmišljaju o uređenju okoliša. Uz izlagački dio sajma, posjetitelji će se moći priključiti njegovim popratnim događanjima i predavanjima. Sajam svake godine posjeti više od 3000 posjetitelja. Za vrijeme sajma u konferencijskoj će dvorani biti postavljena izložba Riječka arhitektonska produkcija kao pokretač gospodarskog razvoja, koja predstavlja više od 60 arhitektonskih projekata riječkih autora, u različitim fazama dovršenosti i objedinjenih u istoimenoj publikaciji, koju je ŽK Rijeka izdala u prosincu 2018. godine.

Na svome izložbenom prostoru ŽK Rijeka predstavit će publikaciju Riječka arhitektonska produkcija kao pokretač gospodarskog razvoja i promovirati nositelje znakova Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta te aktualne mogućnosti financiranja troškova stjecanja znakova kvalitete HGK.