Plenarna i izborna sjednica Strukovne grupacije putničkih agencija

Objavljeno: 05. 06. 2020. , Ažurirano: 08. 06. 2020.

Strukovna grupacija putničkih agencija HGK – Županijske komore Split održat će plenarnu i izbornu sjednicu u utorak, 16. lipnja, u 11 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Pozivamo sve zainteresirane na isticanje kandidatura za funkcije predsjednika, zamjenika predsjednika te vijećnika Grupacije.  Budući da će u Vijeće Grupacije biti izabran po jedan vijećnik za svaki selektivni oblik turizma, kod prijave je obavezno specificirati oblik turizma kojim se agencija pretežito bavi.

Molimo da kandidature istaknete najkasnije do ponedjeljka, 15. lipnja, do 12 sati u prijavnici na slijedećem linku.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti putničkih agencija s područja Splitsko-dalmatinske županije. U slučaju da ovlašteni predstavnik nije u mogućnosti prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu, a punomoć ne treba biti ovjerena kod javnog bilježnika.

Potpisanu punomoć potrebno je poslati na e-mail: nbusic@hgk.hr najkasnije do ponedjeljka, 15. lipnja, do 12 sati te je donijeti na sjednicu kako bi bila pravovaljana. Punomoći poslane nakon navedenog roka neće biti prihvaćene.

Poziv za sjednicu, obrazac punomoći i Poslovnik Strukovne grupacije putničkih agencija nalaze se u Pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Dolazak na sjednicu potrebno je potvrditi najkasnije do ponedjeljka, 15. lipnja do kraja dana putem online obrasca u nastavku. Za sve dodatne informacije, kontakt-osoba u ŽK Split je Nataša Bušić, poslovna tajnica Grupacije, tel.: 021/321-118, e-mail: nbusic@hgk.hr.