Božidar Jeremić, tajnik Obrtničke komore VPŽ, Milan Vanđura, direktor ŽK Virovitica, Mladen Balić, predsjednik Udruženja obrtnika općine Pitomača i Darko Knežević, dopredsjednik HOK-a

Održana 10. Izložba proizvoda i usluga u Pitomači

Objavljeno: 08. 06. 2018. , Ažurirano: 18. 06. 2018.

U Pitomači je 14. lipnja otvorena 10. Izložba proizvoda i usluga – Pitomača 2018, koju organizira Udruženje obrtnika općine Pitomača u okviru obilježavanja Dana općine Pitomača. U organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica predstavile su se članice Strukovne grupe graditeljstva i projektiranja, drvne industrije te članice industrije nemetala i građevinskih materijala Virovitičko-podravske županije.

Izvor: HGK

Uvodno su na svečanosti otvorenja govorili predsjednik Udruženja obrtnika općine Pitomača Mladen Balić, direktor HGK – Županijske komore Virovitica Milan Vanđura i dopredsjednik HOK-a Darko Knežević, koji je ujedno i otvorio izložbu.

Županijska komora Virovitica suorganizator je ove izložbe od njezina početka, a suorganizatorstvo je definirano potpisivanjem Sporazuma između HGK – Županijske komore Virovitica i Udruženja obrtnika općine Pitomača.

Posjetitelji su posebno zanimanje pokazali za keramičke pločice tvrtke Keramika modus iz Orahovice te za asortiman parketa tvrtke Pan parket iz Čačinaca.