Izvor: Shutterstock

Pero Vidović, vlasnik i direktor tvrtke Ambijenti d.o.o., Čakovec

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Komora je potrebna i ima svoju ulogu

Mislimo da je Komora potrebna i ima svoju ulogu, a o pravim ciljevima i pravcima djelovanja potrebno je povesti ozbiljnu raspravu članstva, kako bi se znalo koja očekivanja članovi imaju od Komore. Zadovoljni smo kontaktima i suradnjom sa ŽK-om Čakovec, čiji zaposlenici su bili vrlo korektni i na usluzi u nekoliko situacija kad smo ih kontaktirali oko nama zanimljivih tema.

Posljednjih godina aktivnost ŽK-a Čakovec bila nam je najzanimljivija u području edukacija - organizirane su vrlo zanimljive edukacije. Ulogu Komore vidimo najviše u povezivanju s korisnicima proizvoda i usluga, domaćih i stranih, te stvaranju povoljnijih uvjeta poslovanja.

Komoru svakako treba depolitizirati i naravno reformirati jer se uvjeti poslovanja dramatično mijenjaju, pa je nužno da se i Komora prilagodi.