Izvor: Shutterstock

Okrugli stol: Zdravstvo i gospodarstvo

Objavljeno: 04. 07. 2025.

Hrvatska gospodarska komora tradicionalno organizira okrugli stol "Zdravstvo i gospodarstvo", pod pokroviteljstvom Ministarstva zdravstva, na inicijativu Udruženja trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima i ortopedskim pomagalima HGK. Ovogodišnja tema je: "Kako upravljanje u zdravstvenom sustavu djeluje na jačanje gospodarstva?"

Farmaceutska industrija osigurava kontinuiranu dostupnost lijekova i medicinskih proizvoda u zdravstvenom sustavu. Kvalitetno upravljanje zdravstvenim sustavom važan je čimbenik ukupne stabilnosti gospodarstva.  

Okrugli stol održat će se  9.  prosinca 2025. godine, u 10 sati u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore, uz nazočnost ministrice zdravstva, Irena Hrstić, te ostalih visokih uzvanika iz područja zdravstva i gospodarstva.

Program je dostupan u pratećim dokumentima. 

Za sve dodatne informacije stojimo Vam u potpunosti na raspolaganju na mail: hpaver@hgk.hr.