Izvor: Shutterstock

Okrugli stol " Kako poboljšati prava potrošača u Hrvatskoj"

Objavljeno: 17. 02. 2023.

Hrvatska udruga za zaštitu potrošača ove godine obilježava 25. godina svoga rada. Tim povodom, u partnerstvu sa Hrvatskom gospodarskom komorom organizira Okrugli stol na temu "Kako poboljšati prava potrošača u Hrvatskoj".

Okrugli stol će se održati u četvrtak 23. veljače 2023. u prostorijama Hrvatske gospodarske komore, Zagreb, Rooseveltov trg 2 , u dvorani C, (prizemlje) s početkom u  11, sati.

Okrugli stol će se održati po sljedećem rasporedu:

Pozdravne riječi:

Ana Knežević – predsjednica HUZP-a

Josip Zaher – savjetnik predsjednika HGK i predsjednik Komore Zagreb

Prezentacija "Potrošački semafor EC – stanje na području zaštite prava potrošača u RH, Ana Knežević - HUZP

Osvrti na prezentaciju:

Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja,  Anda Kostijal i Mirela Skočić

Ministarstvo pravosuđa i uprave, Ana Lovrin – načelnica Sektora za građansko i trgovačko pravo

Državni inspektorat Republike Hrvatske

Ekonomski fakultet u Zagrebu, Kristina Petljak

Hrvatska gospodarska komora,  Ivona Bačelić Grgić

RASPRAVA

Okrugli stol će moderirati Sanja Smoljak Katić,  HGK

Predviđeno trajanje okruglog stola je do 13,00 sati.