Izvor: www.pixabay.com

Održana peta konferencija Psihologija za gospodarstvenike u Puli

Objavljeno: 22. 02. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Društvo psihologa Istre, Hrvatska psihološka komora, Uljanik Grupa i Županijska komore Pula, organizirali su u ponedjeljak, 22. veljače, u Puli, konferenciju Psihologija za gospodarstvenike. Puni naziv konferencije je 5, 3, 1 – kreni! Doprinos psihologije i psihologa u razvoju gospodarstva.

Konferencija se održala u sklopu 9. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, a gospodarstvenicima su predstavljene aktualne teme iz raznih područja psihologije, korisnih gospodarstvu, odnosno predstavljena je uloga psihologa te psihološka dostignuća korisna gospodarstvu.

Na konferenciji je bilo riječi o pozitivnoj psihologiji na radnome mjestu, upravljanju kadrovima u malim i srednjim tvrtkama i coachingu za ostvarivanje rezultata. Također, raspravljalo se o neurologičkim razinama te kako će izgledati radno mjesto 2020. godine.