Izvor: pixabay

Branko Liker izabran za predsjednika Strukovne skupine drvno-prerađivačke industrije

Objavljeno: 23. 04. 2021. , Ažurirano: 23. 04. 2021.

Izborna sjednica Strukovne skupine drvno-prerađivačke industrije HGK – ŽK Rijeka održana je online, 22. travnja. Sjednicu je vodio prof. dr.sc. Heri Bezić, v.d. predsjednika HGK – ŽK Rijeka.

Za predsjednika Strukovne skupine jednoglasno je izabran Branko Liker, član Uprave tvrtke Drvenjača d.d., dok su za zamjenike predsjednika izabrani Franjo Mihelčić, direktor tvrtke Lokve d.o.o., Miladin Marković, član uprave tvrtke DI Klana d.o.o., te Denis Fudurić, predsjednik Nadzornog odbora tvrtke Finvest corp. d.o.o. Za poslovnog tajnika Strukovne skupine imenovana je Sanja Antonin, viši stručni suradnik HGK – ŽK Rijeka.

Nakon izbornog dijela sjednice, raspravljalo se o aktualnoj problematici drvno-prerađivačke industrije te prioritetnim aktivnostima Strukovne skupine u narednom četverogodišnjem mandatu, koje između ostalog, uključuju izradu Registra tvrtki drvno-prerađivačkog sektora, potrebu bolje koordinacije sa Hrvatskim šumama te rješavanje problema radne snage.

Predstavnici nazočnih tvrtki su također pozvani da se registriraju u Digitalnu komoru, informacijsko-komunikacijsku platformu za e-usluge HGK.