Edukacija HGSS-a za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi
Autor: HGK

Održana Edukacija za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi u ŽK Požega

Objavljeno: 16. 04. 2021. , Ažurirano: 16. 04. 2021.

U HGK – Županijskoj komori Požega u organizaciji Hrvatske gorske službe spašavanja i Hrvatske gospodarske komore 15. i 16. travnja održana je Edukacija za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi.

Na edukaciji je dvadestak polaznika, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera, imalo priliku od HGSS-ovih certificiranih instruktora naučiti više o meteorologiji, sigurnom vođenju skupine na izlete i ture, orijentaciji i kartografiji, prvoj pomoći i potencijalnim opasnostima u prirodi.

Polaznici su nakon položenog ispita dobili uvjerenja o pohađanju programa osposobljavanja za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi.