Edukacija o javnoj nabavi u ŽK Karlovac

Objavljeno: 31. 08. 2021. , Ažurirano: 07. 09. 2021.

Besplatan webinar ENP u praksi: Praksa visokog upravnog suda RH – Odluke VUS-a u odnosu na rješenja DKOM-a; Sklapanje, izvršenje i izmjene ugovora o javnoj nabavi; Nabava projektantskih usluga, nadzora i radova održat će se u četvrtak, 23. rujna, u 9 sati, putem aplikacije Microsoft Teams.

Voditelji edukacije su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja Dragica Markanović i Ante Loboja.

Radionica se organizira na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja te je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, a polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Webinar je namijenjen isključivo tvrtkama, članicama Hrvatske gospodarske komore, sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima, odnosno osobama zaposlenima u tvrtkama članicama koje posjeduju certifikat iz područja javne nabave.

Prijaviti se možete prijavnicom u nastavku teksta, najkasnije do petka, 17. rujna, u 16 sati.

Maksimalan broj polaznika je 50, a prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. Prednost imaju tvrtke članice HGK iz Karlovačke županije.

Polaznicima webinara Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja, koju će dostaviti na adresu navedenu u prijavi.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici nalazi se detaljan program radionice. Program je podložan promjenama.

Vrijeme Aktivnost
09:00 - 10:30 ENP u praksi
10:30 - 10:45 Stanka za kavu
10:45 - 12:15 Praksa Visokog upravnog suda RH - Odluke VUS-a u odnosu na Rješenja DKOM-a