Obilježavanje Svjetskog i europskog tjedna novca u ŽK Bjelovar

Vrijeme održavanja: 26.03.2019.

Svjetski i europski tjedan novca obilježit će se u ŽK Bjelovar u utorak, 26. ožujka, predavanjem za učenike srednjih škola, radi upoznavanja s osnovama financijske pismenosti.

U suvremeno doba rastućih i dinamičnih financijskih tržišta nužnim se pokazuje i financijsko obrazovanje pojedinaca kako bi bili sposobni upravljati osobnim i obiteljskim financijama. Tako će učenici biti upoznati s ulogom HANFA-e u financijskom opismenjavanju, načinima upravljanja osobnim financijama te ulogom i značajem osiguranja i investicijskih fondova.

Početak predavanja predviđen je za 11 sati, a organizirali su ga Sektor za financijske institucije i ekonomske analize HGK, nadležne financijske institucije i ŽK Bjelovar u suradnji.

• Helena Pogledić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 067 Email: hpogledic@hgk.hr
  • Županijska komora Bjelovar Tel: +385 43 274 060 Email: hgkbj@hgk.hr

Organizatori