Poduzetnici Koprivničko-križevačke županije na sajmu Viroexpo 2018.

Objavljeno: 15. 02. 2018. , Ažurirano: 19. 02. 2018.

Ovogodišnji, 23. međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo održat će se od 23. do 25. veljače na sajamskom prostoru kod Visoke škole u Virovitici, a na njemu će sudjelovati i 20 izlagača s područja Koprivničko-križevačke županije.

Organizaciju i animaciju izlagača za sudjelovanje na Sajmu zajedno su provodili Koprivničko-križevačka županija, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije i Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Koprivnica.

Viroexpo je jedan od najuspješnijih i najposjećenijih sajmova u Hrvatskoj i regiji, a uz sudjelovanje izlagača iz 29 zemalja, ovogodišnja je zemlja partner Republika Albanija, županija partner je Sisačko-moslavačka županija, a grad partner je Grad Zagreb.

Za posjetitelje je pripremljen bogat program, brojna predavanja iz gospodarstva i poljoprivrede, tematske radionice te kulturno-zabavne priredbe, a više o događanjima može se doznati na službenoj stranici sajma www.viroexpo.hr.

Na zajedničkom izlagačkom prostoru Koprivničko-križevačke županije svoje će proizvode i usluge predstaviti: Feroz, uzgoj voća, proizvodnja voćnih vina, P & GOT, Samostalna djelatnost Pelc, Moby Dick, proizvodnja, trgovina i popravak obuće i kožne galanterije, Ledoni j. d. o. o., Mehanička radionica Pavunić, ZOO centar Pirana, ZOO ribolov j. d. o. o.,  Botana d. o. o., Karas d. o. o., EcoLife d. o. o., Strukovna škola Đurđevac, Ember, Glory, OPG Marijan Hrženjak i OPG Ivan Grošek.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete 23. međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2018. te zajednički izlagački prostor Koprivničko-križevačke županije.