Nastup članica Komore Zagreb na sajmu IZVOR

Objavljeno: 04. 10. 2016. , Ažurirano: 06. 10. 2016.

Na Zagrebačkom velesajmu se od 29. rujna do 2. listopada održavao prvi sajam županija, izvornih proizvoda, običaja i manifestacija – IZVOR.

Riječ je o sajmu koji ima za cilj na jednome mjestu predstaviti hrvatske županije, odnosno ukupni gospodarski potencijal i kulturnu baštinu Republike Hrvatske, podići svijest o značaju županija za razvitak RH, potaknuti interes tržišta za izvornim hrvatskim proizvodima te pružiti potporu obrtnicima, OPG-ima i malim i srednjim poduzetnicima u prezentaciji njihovih proizvoda i usluga.

IZVOR se održavao paralelno sa sajmovima zdravog življenja APItera, Organica i Mystic, a na njemu se, na izložbenom prostoru Komore Zagreb, predstavilo šest članica Komore: Amadina d. o. o., Braniteljska zadruga Arka naša, Etno Motiv d. o. o., OPG Goran Vrabec (Volim ljuto j. d. o. o.), PG Rad-Kom d. o. o. i SAN-DIZAJN d.o.o.