ŽK Split: Održana deveta radionica o digitalnom marketingu - Google Digitalna garaža

Objavljeno: 26. 09. 2018. , Ažurirano: 27. 09. 2018.

U sklopu programa Google Digitalna garaža 26. rujna u Županijskoj komori Split održala se deveta radionica o digitalnom marketingu.

Digitalna garaža je Googleova inicijativa za omogućavanje pristupa besplatnoj edukaciji o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja. Program se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra, a namijenjen je malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati korištenje digitalnih alata i tako iskoristiti puni potencijal interneta u svome poslovanju.

Algebrina predavačica  polaznike je upoznala s osnovama digitalnog marketinga, načinima izrade online prisutnosti i ciljeva web-stranica te konceptima optimizacije web-stranica, a govorila je i o društvenim mrežama i njihovim mogućnostima u kontekstu digitalnog marketinga. Polaznike je upoznala i s osnovama Google AdWordsa i web-analitike.

Svi su sudionici izrazili zadovoljstvo organizacijom ove trosatne radionice te želju za sličnim radionicama u budućnosti.