Održana deseta radionica o digitalnom marketingu – Google Digitalna garaža

Objavljeno: 19. 11. 2018. , Ažurirano: 27. 11. 2018.

U sklopu programa Google Digitalna garaža 22. studenoga u Županijskoj komori Split održala se deseta radionica o digitalnom marketingu.

Digitalna garaža Googleova je inicijativa kojoj je cilj omogućiti pristup besplatnoj edukaciji o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja. Inače, program se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra, a namijenjen je malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati upotrebu digitalnih alata i tako iskoristiti puni potencijal interneta u svome poslovanju.

Polaznike na radionici Algebrina je predavačica Matea Brstilo upoznala s osnovama digitalnog marketinga, načinima izrade online prisutnosti i ciljeva web-stranica, konceptima optimizacije web-stranica te općenito s društvenim mrežama i njihovim mogućnostima u kontekstu digitalnog marketinga. Polaznike je upoznala i s osnovama  Google AdWordsa i web-analitike.

Svi su sudionici izrazili zadovoljstvo organizacijom ove trosatne radionice, a posebno predavačicom i njezinim pristupom svakom sudioniku. Istaknuli su želju za organizacijom sličnih i naprednih radionica ovakve vrste.