Moda u srcu Osijeka

Objavljeno: 20. 04. 2018. , Ažurirano: 20. 04. 2018.

Modna revija pod nazivom Moda u srcu Osijeka održava se u subotu, 21. travnja, u 11.30 u Osijeku, u prolazu Julija Benešića (Pasaž),  u okviru marketinške akcije MUSO fashion (moda u srcu Osijeka), koju je pokrenula Strukovna grupacije trgovine ŽK Osijek.

Cilj je projekta ujediniti maloprodajne subjekte odjevnim predmetima u centru Osijeka i predstaviti „modno srce“ grada, (Županijska, Trg A. Starčevića, Kapucinska, Blok centar 1, Ulica Republike, Strossmayerova…), kao maloprodajnu destinaciju bogate ponude kvalitetne modne odjeće i dodataka.

Projekt je pokrenut zbog otežanih uvjete poslovanja maloprodajnih subjekata u gradu Osijeku i u županiji posljednjih godina, ponajprije zbog otvaranja velikih trgovačkih centara. Potencijalnim kupcima ponudit će se raznovrsna i kvalitetna modna odjeća i dodaci, a osječki maloprodajni subjekti imat će priliku predstaviti svoje robne marke, tj. kolekcije za aktualnu sezonu.

MUSO fashion kao ekskluzivan marketinški događaj održava se pod pokroviteljstvom Grada Osijeka i uz podršku Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Osijek.