Mobilni tim ŽK Bjelovar u tvrtki Kudumija d.o.o.

Objavljeno: 13. 11. 2019. , Ažurirano: 13. 11. 2019.

Martina Posavac Ćurić, direktorica, i Miljenko Juratovac, viši stručni referent, posjetili su 11. studenoga tvrtku Kudumija  d.o.o. u Bjelovaru, gdje ih je s radom tvrtke upoznao direktor Dario Kudumija.

Kudumija d.o.o. je tvrtka u privatnom vlasništvu utemeljena 1990. u Bjelovaru. Glavna djelatnost tvrtke u to je vrijeme bila trgovina i ugostiteljstvo, a od 1998. počeli su se baviti najmom šatora, što je i danas, uz vlastitu proizvodnju elemenata za montažne objekte šatora, vodeća djelatnost tvrtke.

U obilasku proizvodnih pogona i skladišta tvrtke Kudumija je mobilnom timu predstavio procese proizvodnje i montaže šatorskih objekata kao i bogat asortiman opreme koju iznajmljuje organizatorima raznih događanja poput svadbi, koncerata i sl.

Mobilni tim je nakon obilaska tvrtke gospodinu Kudumiji predstavio paletu usluga i pogodnosti za članice komore, uz prezentaciju portala Gospodarska mreža projekta Digitalna komora i mogućnost besplatnog dobivanja oznaka kvalitete HGK.