MIT Europe Conference u Austrijskoj gospodarskoj komori u Beču

Objavljeno: 09. 03. 2017. , Ažurirano: 10. 03. 2017.

Međunarodni stručnjaci u području istraživanja i tehnologije te poduzetnici, susrest će se 29. i 30. ožujka u Austrijskoj gospodarskoj komori kako bi razmijenili iskustva. Tema susreta bit će Mind the Gap - Technological Leaps vs. Strategic Steps. Očekuje se oko 500 gostiju.

MIT Europe Conference 2017 održava se pod naslovom Mind the Gap – Technological Leaps vs. Strategic Steps, koji je posebno odabran kako bi pokazao kakve neslućene utjecaje može imati sve brži tehnološki razvoj na strateško planiranje u globalnim razmjerima.

Neki od vrhunskih predavača s MIT-a  ove godine su Michael Benjamin, Kerri Cahoy, Federico Casalegno, John Hart, Steve Leeb, Carlo Ratti, Donna Rhodes, Vivienne Sze i Amos Winter.

Detaljne informacije o događaju, uključujući registraciju, program i smještaj, pronaći ćete na interenetskoj stranici konferencije te na stranicama Austrijskog ureda za vanjsku trgovinu u Zagrebu.