Izvor: Međunarodni sajam Priroda, lov, ribolov, turizam

OTKAZAN ovogodišnji međunarodni sajam Priroda, lov, ribolov, turizam u Varaždinu

Objavljeno: 11. 09. 2020. , Ažurirano: 29. 09. 2020.

Usprkos nastojanjima organizatora sajma Priroda, lov, ribolov, turizam da se sajam održi u skladu s epidemiološkim mjerama, zbog trenutne, neizvjesne situacije s korona virusom i broja svakodnevno zaraženih osoba, restrikcija pri prelasku granica što stranim izlagačima i posjetiteljima onemogućava sudjelovanje, te preporuka relevantnih institucija za sprječavanje zaraze COVID-19 tijekom održavanja takvih manifestacija, ovogodišnji sajam se nažalost OTKAZUJE.

Održavanje 25. jubilarnog izdanja sajma će se tako odgoditi i održati u listopadu 2021. godine, nadamo se, u epidemiološki povoljnijem razdoblju.

ŽK Varaždin organizira sudjelovanje hrvatskih tvrtki na međunarodnom sajmu Priroda, lov, ribolov, turizam koji će se održati 10. i 11. listopada 2020. godine u varaždinskoj Areni uz Dravu.

Sajam Priroda, lov, ribolov, turizam tradicionalna je varaždinska manifestacija koja će ove godine doživjeti svoje 25. izdanje na 1.500 četvornih metara uređenih izložbenih prostora uz prilagodbu novonastalim uvjetima i pridržavanje propisanih epidemioloških mjera zaštite izlagača i posjetitelja od zaraze bolešću COVID-19. Sajam je dobro posjećen (više od 10.000 stručnih posjetitelja i šire javnosti) i poznat po bogatim dodatnim edukativnim sadržajima.

Najveći dio izlagača predstavlja opremu i pribor za lov, ribolov i boravak u prirodi, zatim područje prirode i turizma te ponudu domaćih proizvoda proizvedenih na obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima.

Županijska komora Varaždin sufinancirat će dio ukupnih troškova izlaganja članica u iznosu od 50 posto.

Osoba za kontakt za dodatne informacije o organizaciji sajamskog nastupa u ŽK Varaždin je Ksenija Mikšaj (E-mail: kmiksaj@hgk.hr; tel.: 042 / 405-470 i 405-405; fax: 042 / 405-401).

Molimo vas da svoje sudjelovanje prijavite putem online obrasca u nastavku najkasnije do 24. rujna.

Ako ste registrirani u Digitalnoj komori, možete se prijaviti putem poveznice https://digitalnakomora.hr/e-sajmovi-i-promocije/sajmovi/1331.

Opširnije o sajmu možete pronaći ovdje.