Održan 15. jubilarni Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva

Objavljeno: 22. 03. 2018. , Ažurirano: 29. 03. 2018.

U organizaciji tvrtke Dubrovnik Sun d. o. o., te u suorganizaciji HGK – Županijske komore Dubrovnik, Obrtničke komore Dubrovačko - neretvanske županije, Dubrovačko - neretvanske županije, Grada Dubrovnika i Turističke zajednice Grada Dubrovnika od 22.- 25. ožujka 2018., u hotelu Tirena - Babin kuk Dubrovnik, održao se jubilarni 15. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva.

Više od 150 izlagača iz svih krajeva Hrvatske i susjednih mediteranskih zemalja je izlagalo na Sajmu. Posjetitelji su imali prigodu vidjeti, isprobati i kupiti ekološke proizvode, te one proizvode koji se dotiču zelenog poduzetništva.

Za vrijeme sajma održala su se brojna predavanja, niz edukativnih okruglih stolova, kulturno-zabavnih i gastronomski pratećih sadržaja. Povodom svjetskog dana voda 22. ožujka, Udruga za očuvanje hrvatskih voda i mora „Slap“ održala je savjetovanje o problematici voda.

Razvoj i promocija zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva je cilj održavanja ovog Sajma.

med 18.4.JPG

Izvor: HGKmed18 3.JPG