Izvor: HGK

Marina Trgo, direktorica tvrtke Barbara Cruising d.o.o., Jesenice

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

HGK potiče suradnju

HGK je potaknuo suradnju tvrtke Barbara Cruising (prije Obrt Barbara) sa Županijskom komorom Split - Odsjekom za turizam. Na poticaj Odsjeka za turizam naša tvrtka se uključila u prezentaciju na međunarodnom sajmu nautike što je vrlo bitno za suradnju s inozemnim partnerima, ostvarivanje poslovnih kontakata i prodaju našeg proizvoda - a to su programi krstarenja na Jadranu - na inozemnom tržištu.

Posebno ističem vrlo nisku cijenu troškova prezentacije u odnosu na cijene koje nudi HTZ i besplatno promoviranje u katalozima poslovnih subjekata na stranom jeziku.

Predlažem da se Županijska komora Split uključi i na sajmove na kojima je HTZ jer se time značajno smanjuju troškovi zakupa prostora, a povećavaju mogućnosti poslovne suradnje.