Izvor: HGK

Webinari o digitalnom marketingu i o novostima pri plaćanju iz inozemstva

Objavljeno: 04. 11. 2021. , Ažurirano: 04. 11. 2021.

Županijska komora Dubrovnik u suradnji s tvrtkom Lureti d.o.o. organizira webinare Komunikacija s klijentima i novi načini prodaje usluga i Plaćanje iz inozemstva. Webinari su besplatni za članice Hrvatske gospodarske komore, ostali plaćaju 300 kuna po osobi za seminar.

Webinar Komunikacija s klijentima i novi načini prodaje usluga će se održati u utorak, 9. studenoga, u 10 sati.

Voditelj seminara je Miroslav Varga, jedan od najvećih hrvatskih stručnjaka za online marketing, statističke analize i data mining (rudarenje podataka). Jedini je hrvatski Google stručnjak. Nositelj je svih Googleovih AdWords i Google Analytics certifikata kao i cetifikata GCT - Google certified trainer.

Prijaviti se možete ovim OBRASCEM, najkasnije do ponedjeljka, 8. studenoga, do 15 sati.

Webinar Plaćanje iz inozemstva će se održati u četvrtak, 11. studenoga, od 10 do 12 sati.

Voditeljica webinara je Mirela Karapetrić, savjetnica za financije i stručnjakinja za core biznis analizu poslovanja. Na webinaru će biti riječi o isporukama dobara i usluga u inozemstvo, o bankarskim transakcijama i povezanim pojmovima, o situaciji s trostranim poslovima te s izaslanim radnicima. Bit će objašnjeno i dvostruko oporezivanje te nova pravila uvedena 1. srpnja 2021. godine.

Prijaviti se možete ovom FORMOM, najkasnije do srijede 10. studenoga, do 15 sati.

Više informacija o sadržaju predavanja i predavačima možete pronaći u programu u pratećim dokumentima.

Da bi se održao neki od ova dva seminara, na njega mora biti prijavljeno najmanje 10 polaznika.

Prijavljenima ćemo pravoremeno poslati pristupne podatke za seminare.