Izvor: HGK

Lidija Kramar, direktorica tvrtke Masivni drvni interijeri MDI d.o.o., Sveti Juraj u Trnju

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Potrebna je pomoć poduzetnicima

Smatram kako Hrvatska gospodarska komora mora opstati jer poduzetnici imaju puno pitanja i malo vremena za mnoga područja u kojima stručni ljudi u Komori imaju iskustva i znaju gdje tražiti te im Komora na taj način uvelike olakšava i pomaže u poslovanju.

Našoj tvrtki Komora je davala značajnu potporu i informacije o EU fondovima, pomogla nam je na razne načine, pa tako i u financiranju na sajmovima, sve u svrhu poboljšanja našeg poslovanja. Prilikom otvaranja poduzeća pružila nam je informacije koje puno znače, bila je jedina koja je mladim poduzetnicima i početnicima prva otvorila svoja vrata i pružila pomoć. Zatvaranje HGK-a za poduzetnike bi bila velika šteta.