Lider ponovno nagrađuje hrvatske proizvodne investicije

Objavljeno: 18. 10. 2018. , Ažurirano: 18. 10. 2018.

Završna manifestacija projekta Lider invest 2018. i svečana dodjela nagrada najboljim proizvodnim investicijama u Hrvatskoj održat će se u srijedu, 24. listopada, u 10 sati u zagrebačkom hotelu Westin. Predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović uručit će jednu od nagrada dobitnicima.

Poslovni tjednik Lider ovaj projekt provodi već treću godinu zaredom, a nastavit će i u 2019. Riječ je o izboru najboljih velikih, srednjim i malih proizvodnih investicija za koje su nominacije trajale do 15. srpnja. U tom su periodu održavani prigodni forumi u Bjelovaru, Rijeci, Šibeniku i Vinkovcima.

Misija je projekta prepoznati i promicati investicije koje gospodarstvo pomiču prema naprijed, primjerice otvaranjem novih radnih mjesta, stvaranjem dodane vrijednosti ili privlačenjem budućih ulagača te uspostavljanjem opće gospodarske pozitivne klime.

Uz nagradu 100% Lider invest – za veliku, srednju i malu investiciju te Special Lider invest posebne nagrade stručnog odbora, bit će podijeljena i priznanja za poseban doprinos: Export Lider invest – najveći doprinos izvozu, Employee Lider invest – najveći doprinos zapošljavanju, ECO Lider invest – za održivi razvoj i kvalitetu života građana te zaštitu prostora i okoliša.