Korejsko-hrvatski forum o gospodarskoj suradnji

Vrijeme održavanja: 29.11.2018.   /   Rok prijave: 27.11.2018.

Korea Business Center (KOTRA), uz potporu Hrvatske gospodarske komore, u četvrtak, 29. studenoga, organizira Korejsko-hrvatski forum o gospodarskoj suradnji u hotelu Esplanade (dvorana Paris), na adresi Ul. Antuna Mihanovića 1 u Zagrebu u 9 sati i 30 minuta.

Korea Business Center (KOTRA)  neprofitna je vladina agencija za promicanje trgovine i investicija te je gospodarski dio Veleposlanstva Republike Koreje u Republici Hrvatskoj.

Cilj je potaknuti gospodarsku suradnju Koreje i Hrvatske te bilateralne investicijske potencijale.

Nakon plenarnog dijela događanja bit će organizirani poslovni razgovori (dvorana Istanbul) s članovima korejskoga izaslanstva koje predvode predstavnici Ministarstva gospodarstva i financija Republike Koreje.

Program seminara i popis korejskih tvrtki možete pronaći u pratećim dokumentima.

Molimo da se za sudjelovanje prijavite na kotra@koreatrade.hr najkasnije do 27. studenoga.

• Lozika Mašić stručna suradnica, Pododjel za prekomorska tražišta Tel: +385 1 4561 677 Email: lmasic@hgk.hr