Koordinacijski sastanak putničkih agencija o novoj regulaciji prometa u Splitu

Objavljeno: 14. 06. 2019. , Ažurirano: 14. 06. 2019.

Slijedom Obavijesti Grada Splita o uvođenju promjena u regulaciji javnoga gradskog prijevoza te prometa u mirovanju za turističke autobuse na području uže i šire gradske jezgre s primjenom od 9. lipnja i utjecaja datuma na poslovanje agencija i prijevoznika za ovu godinu, HGK – Županijska komora Split, Udruženje putničkih agencija HGK, Udruga hrvatskih putničkih agencija (UHPA) i Udruga nezavisnih putničkih agenata Hrvatske (UNPAH), u suradnji s Gradom Splitom i gradskom tvrtkom Split parking, dogovorili su se o određenim pogodnostima koje se odnose isključivo na grupe dogovorene do 23. svibnja, kada je izišla Obavijest.

U utorak, 18. lipnja, u 9 sati i 30 minuta, u HGK – Županijskoj komori Split održat će se sastanak svih putničkih agencija te predstavljanje funkcioniranja dogovorenih pogodnosti i nove regulacije prometa tvrtke Split parking.

Zainteresirani za sudjelovanje na predstavljanju trebaju se prijaviti putem online obrasca u nastavku, najkasnije do 17. lipnja.

Osoba za kontakt u ŽK Split jest Nataša Bušić (tel.: 021/321 118, e-mail: nbusic@hgk.hr).