Konferencija Jačanje integriteta hrvatskih poduzeća u suzbijanju korupcije – Izazovi korporativne usklađenosti

Objavljeno: 21. 11. 2017. , Ažurirano: 08. 12. 2017.

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv korupcije, Međunarodna trgovačka komora Hrvatska (ICC Hrvatska) i Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Kraljevine Norveške pozivaju vas na konferenciju Jačanje integriteta hrvatskih poduzeća u suzbijanju korupcije – Izazovi korporativne usklađenosti koja će se održati 8. prosinca, u 10.30 u Hrvatskoj gospodarskoj komori (Draškovićeva 45, Zagreb, Velika dvorana, 1. kat).

Cilj je konferencije podizanje svijesti svih slojeva javnog i korporativnog sektora o nužnosti suzbijanja korupcije, jačanja kulture integriteta, transparentnosti i etike u poslovanju kao temelja korporativne odgovornosti i dobrog upravljanja.

Istaknuti stručnjaci govorit će o izazovima s kojima se hrvatsko gospodarstvo suočava u borbi protiv korupcije i usklađenosti s propisima, predstaviti praktične alate za poslovni sektor i trendove u nefinancijskom izvještavanju te na primjerima uspješnih programa usklađenosti ponuditi rješenja za pomoć tvrtkama u ispunjavanju zakonskih obveza i etičkih normi, naglašavajući značaj javno-privatnog dijaloga.

Sudjelovanje je besplatno.

Molimo sve zainteresirane da nam svoj dolazak potvrde do ponedjeljka, 4. prosinca putem online prijavnice (u nastavku).