Webinar Trgovina putem Interneta – elektronička trgovina

Objavljeno: 01. 06. 2020. , Ažurirano: 02. 06. 2020.

Komora Zagreb je u suradnji s tvrtkom DignetSoftware d.o.o. iz Zagreba 27. svibnja organizirala webinar Trgovina putem Interneta – elektronička trgovina.

Sudionici webinara mogli su steći dodatna znanja o elektroničkoj trgovini, i oni koji još ne posluju koristeći taj način prodaje, i oni koji ga koriste, s obzirom na to da su predstavljeni i novi trendovi e-trgovine, koja postaje sve važniji oblik poslovanja, posebice u novonastalim okolnostima. Uz teorijski dio, predstavljen je niz praktičnih primjera, i to iz različitih gospodarskih grana. DignetSoftware je iskusna tvrtka u provedbi digitalne transformacije poslovanja koja djeluje u 30 država u kojima je projektirala i implementirala ERP sustave (engl.: Enterprise Resource Planning, sustav objedoinjenog računovodstva).
Sudionike webinara je uime Komore Zagreb pozdravio njen predsjednik Vitomir Klasić. Predavači na seminaru bili su Nermin Montel, direktor, i Milan Komorčec, izvršni partner za financije, prodaju i marketing DignetSoftwarea. Na webinaru je sudjelovalo 30 sudionika iz raznih gospodarskih djelatnosti koji su po završetku bili zadovoljni sadržajem webinara.

Snimku webinara možete pregledati YouTubeu, na POVEZNICI