Webinar Nova porezna reforma – pregled i praktični komentari

Objavljeno: 17. 12. 2020. , Ažurirano: 08. 01. 2021.

Pozivamo vas na besplatni webinar o izmjenama poreznih propisa koji su stupiti na snagu 1. siječnja 2021. Webinar će se održati u utorak, 19. siječnja 2021. godine, od 10 do 11 sati.

Edukaciju organizira HGK – Komora Zagreb, Županijska komora Koprivnica, Županijska komora Varaždin i odvjetničko društvo Bardek, Lisac, Mušec, Skoko u suradnji s CMS Reich-Rohrwig Hainz.

Cilj je webinara predstaviti najvažnije promjene u području poreza na dobit, PDV-a i dohotka te praktične preporuke za uspješno usklađivanje s izmijenjenim propisima. Predavači su Tamara Jelić Kazić, odvjetnica i voditeljica grupe poreznog prava, Maja Marcelić, porezna savjetnica, i Marko Starčević, porezni savjetnik.

Tijekom webinara bit će moguće postavljati pitanja. Kako bi ovaj dijalog sudionika i predavača bio što bolji, pozivamo vas da nam unaprijed dostavite vaša pitanja, komentare i nedoumice putem prijavnog obrasca u nastavku ovoga teksta, kojime se na webinar možete prijaviti do petka, 15. siječnja 2021. godine.

Prijavljenima ćemo pravovremeno dostaviti pristupne podatke za webinar.