Sjednica Gospodarskog vijeća Komore Zagreb

Objavljeno: 30. 05. 2019. , Ažurirano: 11. 06. 2019.

U utorak, 11. lipnja 2019., u 11 sati, u Velikoj dvorani Komore Zagreb, Draškovićeva 45, održat će se izborna I tematska sjednica Gospodarskog vijeća HGK- Komore Zagreb, u proširenom sazivu.

Na dnevnom redu Sjednice bit će izbor predsjednika Gospodarskog vijeća HGK-Komore Zagreb.

Osim toga, održat će se I predavanje na temu Pregled mogućnosti financiranja, smanjenja rizika I osiguranja naplate za trgovačka društva. Gost predavač je Goran Meseca, osnivač I direktor tvrtke 2Invest d. o.o., koji ima dugogodišnje iskustvo u razvoju poslovanja na području korporativnih financija, u bankarstvu, na tržištu kapitala, faktoringu te kreditnim osiguranjima, stečenim u Hrvatskoj I u Austriji.

Sudjelovanje na sjednici Gospodarskog vijeća Komore Zagreb možete potvrditi putem on-line prijave.