Izvor: Pixabay

Predavanje o utjecaju porezne reforme na poslovanje u 2020. godini

Objavljeno: 11. 11. 2019. , Ažurirano: 11. 11. 2019.

Komora Zagreb, u suradnji s odvjetničkim društvom Bardek, Lisac, Mušec, Skoko (koje posluje u suradnji s CMS Reich-Rohrwig Hainzom), organizira predavanje o utjecaju porezne reforme na poslovanje u 2020. godini. Predavanje će se održati u Velikoj dvorani Komore Zagreb, Draškovićeva 45, u ponedjeljak, 25. studenoga u 9 sati.

Na predavanju će biti predstavljene najavljene izmjene poreznih propisa, s posebnim osvrtom na novu obvezu izvješćivanja o prekograničnim transakcijama.

Cilj je omogućiti poduzetnicima uvid u najvažnije promjene u području poreza na dobit, PDV-a i dohotka, a poseban naglasak stavit će se na obveze društava koja posluju s različitim poreznim jurisdikcijama – prekogranično te potezima Europske unije u prevenciji, otkrivanju i borbi protiv agresivnoga poreznog planiranja.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da se prijavite online prijavnim obrascem u nastavku teksta.

Prijave se zaprimaju do petka, 22. studenoga.