HGK Komora Zagreb na trećem Summit Kluba Kijev

Objavljeno: 11. 06. 2021. , Ažurirano: 11. 06. 2021.

Predsjednik HGK -Komore Zagreb Vitomir Klasić sudjelovat će na trećem Summitu Međunarodnog kijevskog kluba partnerskih komora. Zbog pandemije summit će se održati online 30. lipnja 2021.

Glavna tema bit će razmjena iskustava rada u vrijeme pandemije, načini i oblici suradnje partnerskih komora u budućnosti te mogućnosti i pripreme za dogovorene aktivnosti.

Prije svega razgovarat će se o na povezivanje žena poduzetnica, članica Kluba Kijev te razmjena djelatnika komora kako bi se upoznali s aktivnostima i projektima drugih komora.

Na konferenciji uz moderiranje predsjednika Kijevskog kluba Mikola Zasulskyog sudjelovat će i zamjenik ministra vanjskih poslova Ukrajine Dmytro Senyk.

Inače, Forum čine predstavnici 15-ak komora središnje Europe, a članica iz Hrvatske jest Komora Zagreb.