Kako optimizirati i smanjiti troškove poslovanja u prijevozu

Objavljeno: 04. 06. 2018. , Ažurirano: 04. 06. 2018.

Županijska komora Osijek u suradnji s tvrtkama Instigo d. o. o., Vulkal d. o. o., Ratar d. o. o. te Crodux derivati dva d. o. o. organizira u srijedu, 13. lipnja, u 9 sati u Županijskoj komori Osijek zajedničko predstavljanje tvrtki namijenjeno svim prijevoznicima u Osječko-baranjskoj županiji koji djeluju u sklopu strukovnih grupacija HGK – Županijske komore Osijek. Tema je predstavljanja Kako optimizirati i smanjiti troškove poslovanja u prijevozu.

Predstavnici osiguranja, trgovci gumama i naftnim derivatima kratko će predstaviti svoje tvrtke, usluge i proizvode koje mogu ponuditi prijevoznicima članicama strukovnih grupacija Županijske komore Osijek kako bi smanjili svoje troškove poslovanja. Cilj je predstavljanja uspostaviti bolju komunikaciju i partnerski odnos među članicama.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti ispunjavanjem online prijavnice koja se nalazi u nastavku ovog teksta najkasnije do 12. lipnja. Za sve ostale informacija osoba za kontakt je Vedran Bestvina, telefon: 031/223-840, e-adresa: vbestvina@hgk.hr.