Objavljeno: 29. 10. 2018. , Ažurirano: 29. 10. 2018.

Županijska komora Osijek, u suradnji s Područnim uredom za Slavoniju i Baranju HBOR-a i Upravnim odjelom za gospodarstvo Osječko-baranjske županije, organizira prezentaciju HBOR-ovih kreditnih linija Kako do povoljnih sredstava za financiranje projekata malih i srednjih poduzetnika, u utorak, 6. studenoga, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, Europske avenije 13.

Na prezentaciji će biti predstavljena i mogućnost financiranja projekata mladih i žena, u suradnji s Osječko-baranjskom županijom, prema kamatnoj stopi već od 0 posto.

O mogućnostima financiranja za male i srednje poduzetnike te pogodnostima financiranja projekata mladih i žena govorit će Boris Čagalj, voditelj Područnog ureda za Slavoniju i Baranju HBOR-a iz Sektora kreditiranja.

Predviđeno je trajanje prezentacije dva sata, a sudjelovanje je besplatno.

Možete se prijaviti online obrascem, do ponedjeljka, 5. studenoga, odnosno do ispunjenja kapaciteta dvorane.