Radionica o Europskoj jedinstvenoj dokumentaciji o javnoj nabavi, pregledu i ocjeni ponuda te pravnoj zaštiti

Objavljeno: 15. 01. 2019. , Ažurirano: 01. 02. 2019.

Hrvatska gospodarska komora organizira jednodnevnu radionicu Europska jedinstvena dokumentacija o nabavi, pregled i ocjena ponuda i pravna zaštita koja će se održati 31. siječnja, u hotelu Adria Dubrovnik, na adresi Radnička ulica 46 s početkom u 9 sati. (Registracija sudionika od 8:30).

Radionica traje osam nastavnih sati i polazniku donosi 8 bodova, a namijenjena je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima te naručiteljima.

Voditelj radionice: Anton Tomljanović, stručnjak Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada: 750 kuna (oslobođeno od PDV-a prema članku 6 Zakona o PDV)

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona za njih iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna. Naknada uključuje sudjelovanje, radni materijal (USB), osvježenje tijekom pauza i ručak.

Podaci za uplatu:

PLATITELJ:
ime i prezime / tvrtka / institucija / ustanova
adresa
OIB

PRIMATELJ:

Hrvatska gospodarska komora
Rooseveltov trg 2

IBAN PRIMATELJA: HR1423400091100241295

MODEL: HR00, POZIV NA BROJ: 2493730-19-092

OPIS PLAĆANJA: Radionica javna nabava 31.01.2019.

Prijavu smatramo konačnom po primitku potvrde o uplaćenoj naknadi na e-mail ncovic@hgk.hr . Nakon održane radionice HGK će dostaviti račun, a Ministarstvo potvrdu o sudjelovanju na radionici na adresu navedenu u prijavi.

Minimalan broj polaznika za održavanje radionice je 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje uz povrat uplaćene naknade.

Molimo da vaš dolazak potvrdite online prijavom u nastavku najkasnije do petka, 25. siječnja.

Program je u pratećem dokumentu.

Kontakt osoba: Nikolina Čović broj telefon 312-090 ili na e-mail  ncovic@hgk.hr .