Direktor Županijske komore Virovitica Milan Vanđura
Izvor: HGK

Izložbeni prostor Hrvatske dobio priznanje za najljepše uređeni prostor na 25. Gazdanapoku

Objavljeno: 14. 08. 2018. , Ažurirano: 03. 09. 2018.

Organizator sajma Gazdanapok je dodjelio priznanje izložbenom prostoru Hrvatske za najljepše uređeni izložbeni prostor.

Priznanje je prilikom svečanosti otvorenja sajma u prisutnosti brojnih predstavnika gospodarskog i političkog života Mađarske i Hrvatske uručeno direktoru Županijske komore Virovitica Milanu Vanđuri, koordinatoru nastupa Hrvatske na sajmu Gazdanapok.

Izložbeni prostor Hrvatske ukupne površine 100 m² je izvela i opremila prema zahtjevima organizatora tvrtka Slavonija expo iz Orahovice.

Izložbeni prostor.JPG

Hrvatska je bila zemlja partner sajma na 25. Gazdanapoku međunarodnom sajmu poljoprivrede i prehrambene industrije koji je održan od 10. do 12. kolovoza u Szentlorincu, Mađarskoj.

U organizaciji Ministarstva poljoprivrede i Hrvatske gospodarske komore izlagalo je 29 izlagača iz 8 hrvatskih županija, a nastup su realizirali i koordinirali Sektor za poljoprivredu, prehrambenu industriju i šumarstvo HGK i ŽK Virovitica.

Na 100.000 četvornih metara od čega je unutarnjeg prostora 10.000 četvornih metara predstavilo se 400 izlagača iz 5 zemalja: Hrvatske, Mađarske, Njemačke, Rumunjske i Srbije.