Izlagači Virovitičko-podravske županije na 26. Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu

Objavljeno: 27. 08. 2018. , Ažurirano: 11. 09. 2018.

U Gudovcu je od 7. do 9. rujna održan 26. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam koji je otvorio Tomislav Tolušić, ministar poljoprivrede Republike Hrvatske.

Na sajmu su svoje proizvode, na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, a posredstvom Županijske komore Virovitica, izlagala tri izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Dubra Suhopolje (anatomske papuče), OPG Luka Ivoš Gornje Bazje (bučino ulje, hladno prešana ulja) i OPG Petar Rakošević Virovitica (matični sok aronije, čaj aronije, suhe šljive).

Sajam su, uz izlagače iz Virovitičko-podravske županije, posjetili predstavnici političkog života i poslovne zajednice, tj. gospodarstvenici i predstavnici ŽK Virovitica, te ostali posjetitelji.