Izložbeni prostor HGK - Županijske komore Virovitica
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači Virovitičko-podravske županije na 19. međunarodnom sajmu poduzetništva Mesap 2017.

Objavljeno: 07. 06. 2017. , Ažurirano: 13. 06. 2017.

U Nedelišću je, od 9. do 11. lipnja, održan 19. međunarodni sajam poduzetništva Mesap 2017., na kojem je, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, svoje proizvode predstavilo 11 izlagača.

Posredstvom ŽK Virovitica, na zajedničkomu izložbenom prostoru HGK, svoje proizvode predstavilo je šest izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Apis Cabuna - med za ugostiteljstvo, Brana Virovitica - proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata, Dam Lozan - ljekovito bilje: kamilica, Meta-plast Pitomača - proizvodnja plastenika i plasteničke opreme, Tvornica octa Virovitica, u okviru tvrtke Mustač-commerce - prirodni alkoholni ocat, prirodni vinski ocati i prirodni jabučni ocat i Poison city Pitomača - ljekovito bilje, eterična ulja.

Inače, ovaj nastup na Mesapu dio je višegodišnje tradicionalne suradnje Županijskih komora Virovitice i Čakovca, koja je rezultirala time da Virovitičani predstavljaju gospodarstvo svoje županije na Mesapu, dok Županijska komora Čakovec predstavlja gospodarstvo Međimurske županije na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.