Vrijeme održavanja: 19.09.2019. - 21.09.2019.

Zrbiznet 2019, sajam privrede, održat će se od 19. do 21. rujna u Zrenjaninu, u Vojvodini.

U organizaciji Županijske komore Virovitica na zajedničkom će se izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore s područja Virovitičko-podravske županije predstaviti šesnaest izlagača. Predstavit će se Agroservis proizvodnja Virovitica, Apis Cabuna, Brana Virovitica, Dam Lozan, Hotel Kurija Janković Lukač, Javna ustanova Park prirode Papuk Voćin, Marinada Slatina, Meta-plast Pitomača, Mustač-commerce – Tvornica octa Virovitica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, Podrum Vineda  Vukosavljevica, Poison City Otrovanec, PP Orahovica Zdenci, Spider grupa Pitomača, Špoljar Davor Terezino Polje i Viroexpo Virovitica.