Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači iz Virovitičko-podravske županije na Sajmu privrede u Zrenjaninu

Objavljeno: 20. 09. 2018. , Ažurirano: 25. 09. 2018.

Sajam privrede Zrbiznet 2018 održan je od 20. do 22. rujna u Zrenjaninu, u Vojvodini, a na njemu je izlagalo više od 150 izlagača iz pet zemalja: Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Mađarske, Rumunjske i Srbije.
Sajam je otvorila pomoćnica ministra privrede Vlade Republike Srbije Katarina Obradović Jovanović.

Sudjelovanje gospodarstvenika Virovitičko-podravske županije na sajmu realizira se u suradnji s Privrednom komorom Srbije – Regionalnom privrednom komorom Srednjobanatskog upravnog okruga iz Zrenjanina i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica.

U organizaciji HGK – ŽK Virovitica, iz Virovitičko-podravske županije predstavilo se devet izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Apis Cabuna, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Spider Grupa Pitomača i Viro Tvornica šećera.

Sajam je posjetilo izaslanstvo iz Virovitičko-podravske županije, koje je predvodio Milan Vanđura, direktor HGK – ŽK Virovitica.

Predstavnici HGK – ŽK Virovitica vodili su i poslovne razgovore o zajedničkim aktivnostima radi proširenja gospodarske suradnje s predstavnicima gospodarskih komora iz Mađarske, Rumunjske i Srbije.

IMG_7856.JPG

Uz brojne posjetitelje izložbeni prostor HGK – ŽK Virovitica posjetio je i gradonačelnik Zrenjanina Čedomir Janjić sa suradnicima, predstavnici Unije poslodavaca Srbije iz Zrenjanina i Srednjeg Banata predvođeni Izabelom Kiš, izvršnom direktoricom, te predstavnici Regionalnih komora iz Vojvodine.

Posjetitelji su posebno iskazali interes za sokove tvrtke Brana iz Virovitice, čija je degustacija organizirana u izložbenom prostoru u suradnji s organizatorima sajma.

IMG_7866.JPG

Osim izlagača iz Virovitičko-podravske županije, na sajmu su, u organizaciji HGK – Županijske komore Vukovar, sudjelovali i izlagači iz Vukovarsko-srijemske županije.