Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači s područja Virovitičko-podravske županije na 15. gospodarskom Sajmu sira

Objavljeno: 30. 10. 2017.

U Grubišnom Polju će se 18. i 19. studenoga održati 15. gospodarski sajam odnosno Sajam sira koji organiziraju grad Grubišno Polje, Bjelovarsko-bilogorska županija i Bjelovarski sajam d. o. o. Bjelovar.

Na sajmu će, na izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, u organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica svoje specifične proizvode izložiti tri izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: OPG Petar Rakošević iz Virovitice, Pčelarstvo Balint iz Virovitice i Špoljar Davor iz Terezinog Polja.