Izborna sjednica Udruženja energetike

Objavljeno: 03. 06. 2022.

Pozivamo vas na izbornu sjednicu Udruženja energetike, koja će se održati u ponedjeljak, 13. lipnja, u 13:30, u vijećnici na I. katu Hrvatske gospodarske komore, na adresi Rooseveltov trg 2, u Zagrebu. 

Na sjednici će se usvajati Poslovnik o radu Udruženja energetike, izvješće o radu Udruženja u proteklom razdoblju podnijet će njegov dosadašnji predsjednik Robert Krklec, a izvješća o radu grupacija podnijet će njihovi dosadašnji voditelji (Grupacija za toplinarsku djelatnost, Grupacija za energetsku učinkovitost, Grupacija trgovaca naftnih derivata, Grupacija za vodik, Grupacija za elektromobilnost). 

Potom će se birati predsjednika i zamjenika predsjednika Udruženja te će se osnovati grupacije Udruženja i izabrati njihovi predsjednici. Nakon potvrđivanja poslovnog tajnika Udruženjam o prijedlogu programa rada održat će se otvorena rasprava koju će moderirati predsjednik Udruženja.

U skladu s novim Zakonom o Hrvatskoj gospodarskoj komori, pravo glasa na sjednici Udruženja te sudjelovanja u tijelima Udruženja imaju samo članovi koji plaćaju članarinu. Ako osoba ovlaštena za zastupanje tvrtke nije u mogućnosti osobno sudjelovati na izbornoj sjednici, može opunomoćiti drugu osobu da zastupa interes tvrtke. Tu punomoć nije potrebno ovjeriti kod javnog bilježnika, ali ju je potrebno dostaviti ili ponijeti na izbornu sjednicu.

Na sjednicu se možete prijaviti obrascem u nastavku, najkasnije do četvrtka 9. lipnja.