Izborna sjednica Udruženja Arhitekata HGK

Objavljeno: 12. 06. 2020. , Ažurirano: 16. 06. 2020.

Najavljena izborna sjednica zakazana za 19. lipnja odgađa se obzirom da su na taj datum zakazane sjednica Skupštine Udruženja hrvatskih arhitekata (UHA) i izborna Skupština Hrvatske komore arhitekata (HKA).

Udruženje arhitekata HGK održat će izbornu sjednicu u petak, 3. srpnja, u 12 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Draškovićeva 45 u Zagrebu.

Na sjednici će biti izabrano vodstvo Udruženja arhitekata HGK, članovi Vijeća, predsjednik i zamjenici za sljedeće mandatno razdoblje.

Molimo da potvrdite dolazak putem obrasca u nastavku teksta, najkasnije do nedjelje, 28. lipnja.

Želite li se kandidirati za člana Vijeća, predsjednika ili zamjenike predsjednika, kandidaturu dostavite putem ispunjenog obrasca za kandidaturu, dostavljenog e-poštom uz poziv, najkasnije do nedjelje, 28. lipnja, na e-adresu graditeljstvo@hgk.hr

Više informacija možete dobiti na e-adresu graditeljstvo@hgk.hr ili na broj telefona 01 4606 707.