Izborna sjednica Sekcije Zajednice obiteljskog turizma

Objavljeno: 30. 04. 2019. , Ažurirano: 30. 04. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split poziva na izbornu sjednicu Sekcije Zajednice obiteljskog turizma.

Kako je Martina Nimac Kalcina, dosadašnja predsjednica Sekcije, počela obnašati dužnost predsjednice Zajednice obiteljskog turizma na nacionalnoj razini, pojavila se potreba za organizacijom izbora.

Sekcija Zajednice obiteljskog turizma održat će svoju izbornu sjednicu u četvrtak, 9. svibnja, u 12 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će se, uz provedbu izbora, razgovarati o proteklom Nacionalnom forumu obiteljskog smještaja te o svim aktualnim temama.

Svi zainteresirani svoje sudjelovanje na sjednici i kandidaturu za predsjednika ili zamjenika mogu prijaviti putem online obrasca u nastavku, najkasnije do 8. svibnja.

Osoba za kontakt u ŽK Split je Sanja Baković, tel.: 021/321 122, e-mail: sbakovic@hgk.hr