Izvor: ekoper.si

Istarske tvrtke predstavljaju se na Primorskom sajmu u Kopru

Objavljeno: 24. 05. 2018. , Ažurirano: 25. 05. 2018.

HGK – Županijska komora Pula organizirala je zajedničko sudjelovanje istarskih tvrtki na Primorskom sajmu u Kopru, koji se održava od 25. do 27. svibnja. Riječ je o 25. izdanju međunarodnog obrtničko-poduzetničkog sajma, na kojem će se okupiti oko 150 izlagača.

Na štandu HGK – ŽK Pula predstavit će se najveći istarski proizvođač i opskrbljivač u području pekarske i slastičarske djelatnosti Brionka d. d. iz Pule te proizvođač maslinova ulja iz vlastitog ekološkog uzgoja Stancija St. Antonio d. o. o. iz Vodnjana. Izlagač je i Polidor Camping Park iz Funtane – kamp s četiri zvjezdice, koji je otvoren cijele godine, a među ostalim, nudi smještaj u mobilnim kućama i glamping šatorima.

U sklopu sajma Primorska gospodarska komora iz Kopra organizira okrugli stol o novostima u zakonodavstvu na području prekogranične suradnje i zapošljavanja, na kojem će, na temelju dugogodišnje partnerske suradnje, sudjelovati predsjednica ŽK Pula Jasna Jaklin Majetić.

HGK – ŽK Pula sufinancirala je sudjelovanje te omogućila izlagačima sudjelovanje po povoljnim uvjetima.