Infodan o mogućnostima sufinanciranja poduzetničkih projekata sredstvima EU u ŽK Split

Objavljeno: 25. 04. 2018. , Ažurirano: 26. 04. 2018.

HGK u suradnji s Europskom poduzetničkom mrežom organizira infodan Mogućnosti sufinanciranja poduzetničkih projekata sredstvima EU 10. svibnja, u 11 sati u HGK – Županijskoj komori Split (Obala Ante Trumbića 4, vijećnica, I. kat).

Cilj je prezentacije upoznavanje poduzetnika, ponajprije mikro, malih i srednjih poduzeća, s mogućnostima sufinanciranja projekata sredstvima Europskih strukturnih i investicijskih fondova bespovratnim sredstvima te financijskim instrumentima – mikrokreditima. Naglasak će biti će na trenutno otvorenom natječaju Izgradnja i opremanje proizvodnih kapaciteta MSP, čija je svrha poboljšanje poslovnog razvoja i tehnološke spremnosti MSP-ova.

Uz HGK, kao partnerska institucija na infodanu, sudjeluje i Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR) koja će predstaviti svoje usluge za sufinanciranje vlastitog učešća tvrtki u EU projektima te ostale linije kreditiranja koje su poduzetnicima na raspolaganju.

Na kraju prezentacija bit će osigurano vrijeme za pitanja sudionika.

Predviđeno je trajanje 2 sata, a sudjelovanje je za članice HGK besplatno.

Prijavni obrazac je u nastavku, a osoba za kontakt u HGK – Županijskoj komori Split je Maja Mladineo (e-mail: mmladineo@hgk.hr; tel.: 021/321-134).