Predstavnice Veleposlanstva Republike Indonezije u posjetu ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 30. 01. 2019. , Ažurirano: 07. 02. 2019.

HGK – Županijsku komoru Dubrovnik posjetile su u petak, 1. veljače, predstavnice Veleposlanstva Republike Indonezije Elbanita Ruru, savjetnica za ekonomske poslove te tajnice Arie Fitria i Marisa Wiedha Christyanti. Tema sastanka bilo je jačanje suradnje HGK i indonezijskog veleposlanstva u Zagrebu, ali i mogući zajednički projekti indonezijskog i hrvatskoga gospodarstva.

Predstavnicama indonezijskog veleposlanstva su Nikolina Trojić i Ana Brailo iz Županijske komore Dubrovnik predstavile višegodišnju ulogu Hrvatske gospodarske komore u razvoju međunarodnih projekata vezanih za turizam i gospodarstvo. Također, bilo je riječi i o ekonomskim mogućnostima za uspostavljanje suradnje između dvije zemlje.