OTKAZANO: Seminar Nova Incoterms® 2020 pravila – Split

Objavljeno: 17. 01. 2020. , Ažurirano: 13. 02. 2020.

Seminar je otkazan!

Međunarodna trgovačka komora (ICC) Hrvatska i Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Split s velikim vas zadovoljstvom pozivaju na seminar Nova Incoterms® 2020 pravila koji će se održati u četvrtak, 20. veljače, u 9 sati, u Splitu, u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

ICC je u rujnu 2019. objavio nova Incoterms 2020 pravila, globalno priznati standard o upotrebi domaćih i međunarodnih trgovinskih pojmova, čiji je cilj trgovcima diljem svijeta pružiti sigurnost i jasnoću u poslovanju.

Incoterms 2020 pravila stupila su na snagu 1. siječnja 2020. godine te vam ovaj seminar pod vodstvom renomirane međunarodne stručnjakinje pruža mogućnost pravovremene pripreme. Tim povodom Pravila su prevedena na hrvatski jezik te je polaznicima dostupno novo tiskano dvojezično hrvatsko-englesko izdanje.

Pristupačniji i lakši za upotrebu, Incoterms 2020 pravila uključuju detaljnija objašnjenja s poboljšanom grafikom za ilustraciju odgovornosti uvoznika i izvoznika za svako Incoterms pravilo.

Teme seminara:

• ključne razlike između Incoterms® 2020 pravila i onih u inačici 2010
  • odabir ispravnog pariteta na primjerima iz prakse, uključivo i u odnosu na korištenje dokumentarnih akreditiva
  • studije slučaja

Kome je seminar namijenjen?

Ovaj interaktivni seminar namijenjen je svima onima koji su uključeni u međunarodnu trgovinu:

• korporativnim pravnicima, odvjetnicima i konzultantima koji pregovaraju i pripremaju međunarodne kupoprodajne ugovore
  • menadžerima i stručnjacima koji se bave nabavom, prodajom, otpremom, logistikom i financijama.

Predavačica

Valle García de Novales je odvjetnica specijalizirana za trgovačko pravo, partnerica u A\V ASESORES, A.I.E. (Španjolska) i članica Komisije za trgovačko pravo i praksu ICC-ja. García de Novales posjeduje preko 25 godina iskustva u svojstvu korporativne pravnice koja se bavi prekograničnim transakcijama, a redovita je predavačica i trenerica na sveučilištima i u tvrtkama na temu međunarodnih ugovora, Incoterms pravila, dokumentarnih akreditiva i inozemnih ulaganja.

Radni jezik: engleski i hrvatski jezik uz osigurao simultano prevođenje.

Kotizacija i uvjeti prijave

Iznos kotizacije

Redovna cijena: 1.390,00 kuna

• 30% popusta za članice ICC-ja Hrvatska973,00 kune
  • 10% popusta za prijavu dvoje ili više sudionika iz iste pravne osobe

(na navedene cijene ne obračunava se PDV)

Što uključuje kotizacija?

• radne materijale na seminaru
  • besplatni Incoterms džepni vodič i poster
  • online materijale (prezentacije) nakon seminara
  • ručak i osvježenje u pauzama
  • certifikat o pohađanju seminara

Posebni popusti

Povodom predstavljanja novih Pravila iskoristite mogućnost kupnje dvojezične publikacije uz 50 % popusta po promotivnoj cijeni od 175,00 kn.

Kako se možete prijaviti?

• prijaviti se možete ispunjavanjem online prijavnice u nastavku
  • po zaprimljenoj prijavi sudioniku će se elektroničkim putem proslijediti predračun
  • potpisivanjem obrasca za prijavu prihvaćate Uvjete prijave i otkazivanja za edukacije u organizaciji ICC-ja Hrvatska
  • rok za prijavu sudionika: ponedjeljak, 17. veljače
  • rok za plaćanje kotizacije: utorak, 18. veljače

Kontakt-osobe

Za sve informacije povezane s organizacijom seminara možete kontaktirati:

• Iva Kuliš, viša stručna referentica (e-adresa: ikulis@hgk.hr; tel.: 021 321 134)

Za sve informacije povezane s kotizacijom i uvjetima prijave možete kontaktirati:

• Ana Marguerite Tomulić, viša stručna suradnica (e-adresa: atomulic@hgk.hr; tel.: 01 4561 553)

U rubrici Prateći dokumenti možete pronaći preliminarni program seminara te Uvjete prijave i otkazivanja za edukacije u organizaciji ICC-ja Hrvatska.

Napomena: isti seminar održat će se i u Zagrebu 17. veljače.